Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Electric firing unit with DMX control for confetti and streamers
- The electric shooter can be used for confetti or streamer cannons
- Suitable for electric cannons with 50and 80 cm length
- The shooting angle can be adjusted steplessly
- Control via DMX; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional)
- 4 digit 7-segment LED display
- For application areas such as: Wedding/gala/events; stage; theater; rental
- Application possibility: Standing
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x power cord
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 100 W |
| Power connection | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| 1 x special connector recessed mounting | |
| DMX channels | 1 |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control | DMX; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Housing color | Black |
| Activation | Electric |
| Display type | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions | Width:27 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 16 cm |
| Weight | 2.65 kg |
| Noise classification | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!