Leírás
Weather-proof light chain with 12 colored lamps
- Green light chain with 10 E-27 sockets for a pleasant atmosphere
- Can also be used as indirect illumination
- 10 m long with 150 cm connection cable and plug
- Suitable for outdoor use IP44
- For application areas such as: Party room
Scope of delivery
- 1 x device
- 12 x illuminant
- 1 x gasket
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 400.00 W |
| IP classification | IP44 |
| Protection class | Protection class II |
| Suitable lamp | Max. 40 W |
| Power connection | Fixed power supply cord with contour plug (M) CEE 7/17 |
| Cable length | Approx. 1.5 m |
| Base | E27 |
| Number of lamps | 10 pieces |
| 85 cm Distance between the lamps | |
| Housing color | Dark green |
| Dimensions | Length:1000 cm |
| Weight | 2.06 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!