Leírás
Barrier system
- With self-rolling strap system
- To create guide systems, for example waiting lines etc.
- Post and base cover made of stainless steel
- For application areas such as: Wedding/gala/events
Scope of delivery
Paraméterek
| Bottom plate | Ø 35 cm |
| Strap length | 2.9 m |
| Dimensions | Height:90 cm |
| Weight | 6.68 kg |
| EUROLITE Barrier System tube with Retractable red Belt | |
| Strap length | 2.9 m |
| Dimensions | Height:85 cm |
| Diameter | Ø 6.20 cm |
| Weight | 0.71 kg |
| EUROLITE Barrier System base plate | |
| Weight | 5.65 kg |
| EUROLITE Barrier System cover for base | |
| Color | Silver |
| Dimensions | Diameter:Ø 35 cm |
| Weight | 0.32 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!