Leírás
Scope of delivery
- 1 x barndoor
Paraméterek
| Diameter mounting holes | 2 x Ø4mm |
| Material | Metal, 1 mm |
| Color | Black, matte |
| Frame | (strength:4 mm) |
| Inside dimensions | 16.8 cm x 11.2 cm |
| Dimensions | Width:19.7 cm |
| Depth | 2.5 cm |
| Height | 14.5 cm |
| Weight | 0.37 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!