Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
DMX bubble machine for hanging or standing installation
- A rotating wheel takes up the bubble fluid
- A ventilator distributes the generated bubbles in the whole room
- Low power consumption
- Easy refilling of the bubble fluid
- Low fluid consumption rate
- Simply fill in fluid - ready!
- Control via DMX
- Fixtures available for LED PC-Control 512; Light Captain
- With mounting bracket
- For application areas such as: Clubs/dancing school; wedding/gala/events; theater; restaurants, bars and hotels
- Very quiet working noise
- Application possibility: Standing; suspended
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 1 x mounting bracket
- 2 x knurled screw
- 2 x washer
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 16 W |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Tank capacity | 0.6 l bubble fluid |
| DMX channels | 2 |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control | DMX |
| Fixtures available for | LED PC-Control 512; Light Captain |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Dimensions | Width:26 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 30 cm |
| Weight | 2.13 kg |
| Noise classification | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!