Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
4-zone controller for RGB/W+CCT LEDs (24V)
- Simple control of multiple LED types
- Controls single- and multi-colored LEDs (CCT, RGB, RGBW, RGB+CCT) as desired
- 4 individually controllable zones
- Max. load 500 watts
- Independent DMX addressing per zone possible
- Dimmer electronic
- 20 integrated show programs
- Control via QuickDMX via USB (optional)
- LCD display
- MEANWELL Power supply
- For application areas such as: Clubs/dancing school; Trade fair and shop fitting; installation; restaurants, bars and hotels
- Silent operation
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 2 x angle
- 4 x adapter
- 4 x screw
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Output power | Max. 500 W |
| Max. 270 W per channal | |
| Output current | Max. 20.8 A |
| Power connection | Mains input via PowerCON (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| DMX channels | 1; 2; 4; 5; 7 |
| DMX input | 3-pin XLR (M) |
| RJ-45 (F) mounting version | |
| DMX output | 3-pin XLR (F) |
| RJ-45 (F) mounting version | |
| Control | QuickDMX via USB (optional) |
| Control channels | 4 |
| Display type | LCD display |
| Use of brands | MEANWELL Power supply |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:31.7 cm |
| Width | 21.4 cm |
| Height | 6.2 cm |
| Weight | 3.63 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!