Leírás
Silent desk fan (23 cm) with adjustable speed and air flow direction
- Energy-saving, high-velocity motor
- 3 speed modes
- Drum rotates for flexible use
- Long service life thanks to the copper coil in the motor
- Recessed carrying handle
- For application areas such as: Mobile djs / entertainer
- Very quiet working noise
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 10 W |
| Power connection | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Speed | 1050 RPM; 1200 RPM; 1350 RPM |
| Maximum airflow | 528 m³/h |
| Housing color | Black |
| Recessed carrying handle | 1 pc/pcs |
| Dimensions | Length:27.5 cm |
| Width | 15.5 cm |
| Height | 26.5 cm |
| Weight | 0.98 kg |
| Noise classification | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!