Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Compact axial blower with DMX control
- Easy handling
- Great effect when used e.g. with fog, snow and bubble machines
- Manual control via rotary dial
- Control via stand-alone; DMX
- Fixtures available for LED PC-Control 512
- With double bracket
- For application areas such as: Mobile use; stage
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x power cord
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 70 W |
| Power connection | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Fuse | 5 x 20 mm, F 2 A fuse replaceable |
| Speed | 2400 RPM |
| Maximum airflow | 750 m³/h |
| DMX channels | 1 |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control | Stand-alone; DMX |
| Fixtures available for | LED PC-Control 512 |
| Housing color | Black matte |
| Attachment system | Double bracket |
| Material | Metal, 1 mm |
| Dimensions | Width:30 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 37 cm |
| Weight | 5.23 kg |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes | 3 x Ø14mm |
| Material | Metal, 2 mm |
| Power cord | |
| Cable construction | 3 x 0.75 mm² H05VV-F |
| Cable length | Approx. 1.1 m |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!