Leírás
Low-priced lighting stand with T bar, max. load 14 kg, max. height 260 cm
- Stable lighting stand for mobile use
- Crossbeam with TV spigot for 4 spots
- Adjustable height
- TV spigot
Scope of delivery
- 1 x stand
- 1 x crossbar
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 14 kg |
| Height | Maximum:260 cm |
| Minimum | 115 cm |
| Attachment system | TV spigot mini Ø 20 mm |
| Type (general stands) | Light stand/manual |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Transport dimensions | 110 cm x 12 cm |
| Weight | 3.50 kg |
| Crossbar | |
| Dimensions | Length:100 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!