Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Set with 2 stands for speakers and light effects, height 100-175 cm
- Translucent stretch fabric - can be backlit with any lighting effect
- Pin (Ø 35 mm) for mounting speakers
- Fast assembly without any tools
- Stand weight 12.9 kg each
- Washable (needs to be treated with flame retardant spray afterwards)
- Adjustable height
- Available in various colors
- For application areas such as: Trade fair and shop fitting; wedding/gala/events
EUROLITE Part 1 Stage Stand variable (plates + bag)
- Available in various colors
EUROLITE Part 2 Stage Stand variabel (Tasche, Truss & Cover)
- B1 low flammability
Scope of delivery
- 2 x bag
- 1 x stand
- 2 x plate
1 x EUROLITE Part 1 Stage Stand variable (plates + bag)
- 4 x plate
- 1 x bag
1 x EUROLITE Part 2 Stage Stand variabel (Tasche, Truss & Cover)
- 1 x bag
- 2 x textile cover
- 4 x frame
- 1 x mounting material
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load | 20 kg |
| Height | Maximum:175 cm |
| Minimum | 100 cm |
| Adjustable in 4 steps | |
| Dimensions | Width:50 cm |
| Depth | 50 cm |
| Weight | 28.00 kg |
| EUROLITE Part 1 Stage Stand variable (plates + bag) | |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | White, painted |
| Weight | 15.36 kg |
| EUROLITE Part 2 Stage Stand variabel (Tasche, Truss & Cover) | |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | White, painted |
| Weight | 11.05 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!