Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Carrying case
- Color: tweed
- With accessory compartment
- Rugged carrying handle
- 3 high-quality spring locks with shut-off function
Scope of delivery
- 1 x case
- 2 x key
Paraméterek
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:3 pc/pcs with shut-off function |
| Material | Plywood multi-layer glued |
| Inside dimensions | 32.5 cm x 10 cm x 101 cm |
| Dimensions | Width:37 cm |
| Depth | 12.5 cm |
| Height | 105 cm |
| Weight | 5.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!