Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Bass ukulele with pick-up system
- Pickups: Piezo with 3-band EQ and tuner
Scope of delivery
- 2 x battery
- 1 x instrument
- 1 x hex key
Paraméterek
| Battery | 2 x button cell 3.0 V CR2032 lithium manganese included |
| Pickup | 1 x piezo |
| with Pre-Amp and Tuner | |
| Neck | Mahogany, |
| Fingerboard | Blackwood 16 frets |
| Body | Zebrawood |
| Scale length | 515 mm |
| Nut width | 45 mm |
| Bridge | Blackwood |
| Regulator | 1 x volume, |
| Equalizer | 3-band tone control |
| Binding | Front side and back side creme |
| Top | Zebrawood |
| Hardware | Black |
| Color | Nature, matte, satin |
| Weight | 1.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!