Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Ukulele Sopran "Zebrawood"
- For application areas such as: Gift idea
Scope of delivery
- 1 x instrument
Paraméterek
| Neck | Maple, |
| Fingerboard | Blackwood 15 frets |
| Body | Limewood |
| Scale length | 348 mm |
| Bridge | Blackwood |
| Binding | White |
| Machine heads | ST-style |
| Color | Brown |
| Dimensions | Length:53 cm |
| Weight | 0.42 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!