Leírás
Ukulele
Scope of delivery
- 1 x instrument
Paraméterek
| Neck | Nato, |
| Fingerboard | Blackwood 12 frets |
| Body | Nato |
| Scale length | 350 mm |
| Bridge | Blackwood |
| Top | Nato |
| Color | Dark brown |
| Dimensions | Length:53.5 cm |
| Weight | 0.42 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!