Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Tenor ukulele with cutaway and pickup-system
Scope of delivery
- 1 x instrument
- 2 x battery
Paraméterek
| Battery | 2 x button cell 3.0 V CR2032 lithium manganese included |
| Pickup | 1 x piezo |
| Neck | Gaboon, |
| Fingerboard | walnut 18 frets |
| Body | Acacia |
| Scale length | 432 mm |
| Nut width | 35 mm |
| Bridge | Acacia |
| Binding | Front abalone |
| Top | Acacia |
| Hardware | Chromium-plated |
| Color | Nature, matte |
| Weight | 0.63 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!