Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Solid dreadnought western guitar
Scope of delivery
Paraméterek
| Version | Right hand version |
| Neck | Mahogany, |
| Fingerboard | Blackwood 21 frets |
| Body | 4/4 |
| Mahogany | |
| Scale length | 650 mm |
| Nut width | 43 mm |
| Bridge | Blackwood |
| Number of strings | 6 |
| Top | Cedar massive |
| Color | Black |
| Weight | 2.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!