Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
E-guitar
Scope of delivery
- 1 x instrument
- 1 x jack cable
- 2 x hex key
Paraméterek
| Pickup | 2 x single coil |
| Version | Right hand version |
| Neck | Bolt-on neck made of maple, |
| Fingerboard | rosewood 22 frets |
| Body | 4/4 TL-form |
| Limewood painted | |
| Pickguard | Black |
| Scale length | 650 mm |
| Nut width | 42 mm |
| Number of strings | 6 |
| Regulator | 1 x volume, 1 x sound |
| PU switch | 1 x 3-way-switch |
| Bridge | TL-style |
| Hardware | Chromium-plated |
| Color | Nature, high-gloss, painted |
| Weight | 3.50 kg |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Lala
|
2021. 10. 15.
Véleményem a Dimavery TL-401 -ről: A fényezés sokkal szebb volt, mikor kicsomagoltam, mint a fényképeken. A hangolókulcsok is jobbak, mint amire számítottam. A nyak nagyon kényelmes. A felső nyereg nem az igazi, de megteszi. A potméterek és a kapcsoló teljesen korrekt minőség. A hangja igazi Telecaster hangzás. Mint minden gitárnak, ennek is kell egy beállítás, de ez nem baj. Összegezve: tudom ajánlani! Segítség a gitár beállításához: https://www.youtube.com/watch?v=e5OD25TI3ck