Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Thinline classical guitar with pickup system
- Thinline-body
Scope of delivery
- 1 x instrument
- 1 x hex key
- 1 x battery
Paraméterek
| Battery | 1 x 9.0 V E block 6F22 zinc carbon built-in |
| Pickup | 1 x piezo |
| Neck | Mahogany, |
| Fingerboard | walnut 19 frets |
| Body | 4/4 |
| Hornbeam painted | |
| Scale length | 650 mm |
| Nut width | 52 mm |
| Bridge | Maple |
| Number of strings | 6 |
| Regulator | 1 x volume, 2 x sound |
| Equalizer | 1 x 2-band tone control |
| Binding | Front side and back side black, pinstripe |
| Top | Pine massive |
| Color | Nature |
| Weight | 1.75 kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!