Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Mini jumbo western guitar with pickup system
Scope of delivery
Paraméterek
| Battery | 1 x 9.0 V E block 6F22 zinc carbon built-in |
| Version | Right hand version |
| Neck | Mahogany, |
| Fingerboard | Blackwood 20 frets |
| Body | 4/4 mini jumbo-form |
| Mahogany painted | |
| Scale length | 650 mm |
| Nut width | 43 mm |
| Bridge | Rosewood |
| Number of strings | 6 |
| Top | Spruce massive |
| Color | Nature, high-gloss, painted |
| Weight | 2.20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!