Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Foldable stand case
- Easy to assemble
- Space-saving construction
- Space-saving storing
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued , black
- Interior with felt cover
cover with felt cover - Rugged carrying handle
- 1 chrome tip-over lock
- 2 high-quality spring locks
Scope of delivery
- 1 x case
Paraméterek
| Setup | Easy to assemble; Space-saving construction; space-saving storing |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 1 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:2 pc/pcs |
| Material | Plywood multi-layer glued |
| Color | Black |
| Transport dimensions | 108.5 cm x 53.5 cm x 13 cm |
| Dimensions | Width:108.5 cm |
| Depth | 53.5 cm |
| Height | 62.5 cm |
| Weight | 9.64 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!