Leírás
Stable keyboard stand
DIMAVERY SVT-1 Keyboard Stand with Clamp Lock
- The article is delivered dismantled
- Space-saving storing
- High quality
EUROPALMS Cover for Keyboard Stand white
Flexible keyboard stand cover
- Best suited for reproducing light projections
- Extremely stretchable cloth
- For application areas such as: Trade fair and shop fitting; wedding/gala/events
Scope of delivery
1 x EUROPALMS Cover for Keyboard Stand white
- 1 x textile cover
- 1 x bag
Paraméterek
| Weight | 2.30 kg |
| DIMAVERY SVT-1 Keyboard Stand with Clamp Lock | |
| Setup | Space-saving storing |
| Maximum carrying capacity | 20 kg |
| Type (general stands) | Keyboard stand |
| Color | Black |
| Weight | 2.30 kg |
| EUROPALMS Cover for Keyboard Stand white | |
| Type (general stands) | Accessory |
| Color | White |
| Weight | 0.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!