Leírás
Black stand with tiltable steel music desk, height adjustable 60-105 cm
- Sheet music holder attachable and tiltable
- Holder can also be used as a table or tablet stand
- Space-saving storing
- Adjustable height
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Setup | Space-saving storing |
| Height | Maximum:125 cm |
| Minimum | 60 cm |
| Type (general stands) | Music stand |
| Material | Steel; steel |
| Color | Black |
| Storage area | 35 cm x 26 cm x |
| Weight | 2.31 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!