Leírás
Height adjustable music stand in classy black
- Stable tripod positioning of the legs
- Adjustable score/music tray
- Space-saving storing
- Adjustable height
Scope of delivery
- 1 x stand
- 1 x bag
Paraméterek
| Setup | Space-saving storing |
| Height | Maximum:130 cm |
| Minimum | 70 cm |
| Type (general stands) | Music stand |
| Color | Black |
| Storage area | 46 cm x 26 cm |
| Transport dimensions | 53 cm x 5 cm x 5 cm |
| Weight | 0.84 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!