Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
E-guitar with F-holes
- With Trapeze tailpiece
Scope of delivery
- 1 x instrument
- 1 x jack cable
- 1 x hex key
Paraméterek
| Pickup | 2 x humbucker |
| Version | Right hand version |
| Neck | Glued neck made of mahogany, |
| Fingerboard | Blackwood 22 frets |
| Body | 4/4 LP-form, semi-acoustic |
| Mahogany | |
| Scale length | 630 mm |
| Nut width | 43 mm |
| Number of strings | 6 |
| Regulator | 2 x volume, 2 x sound |
| PU switch | 1 x 3-way-switch |
| Bridge | Tune-o-matic |
| Top | Maple |
| Hardware | Golden |
| Color | Nature, high-gloss |
| Weight | 3.40 kg |
| Body | |
| Material | Limewood |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!