Leírás
Hinged keyboard bench
- Large padded seat
- Leatherette cover
- Folds flat for easy and space saving storage
Scope of delivery
- 1 x seat
Paraméterek
| Height | Above 3 sections |
| Type (general stands) | Other stands |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:42.50 cm |
| Depth | 30.50 cm |
| Height | 43 cm |
| Weight | 3.67 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!