Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Handpan
- The article is delivered with practical transport bag
- D-Kurd
- A = 440 Hz
- 9 tones
- For application areas such as: Music school; Meditation & Relaxation
Scope of delivery
- 1 x instrument
- 2 x mallet
- 1 x stand
- 1 x bag
- 1 x number labels
- 1 x polishing cloth
- 1 x polish
- 1 x rope
- 1 x user manual
Paraméterek
| Tuning | D-Kurd |
| Tones | 9 |
| Material | Stainless steel |
| Color | Gold |
| Diameter | 22" |
| Dimensions | Height:27.5 cm |
| Diameter | Ø 57 cm |
| Weight | 5.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!