Leírás
Footstool for Guitar
- For more comfortable playing
- Adjustable height
Scope of delivery
- 1 x device
Paraméterek
| Height | Maximum:24.3 cm |
| Minimum | 10.7 cm |
| Adjustable in 4 steps | |
| Type (general stands) | Other stands |
| Material | Steel |
| Color | Black, painted |
| Dimensions | Length:25 cm |
| Width | 9.5 cm |
| Weight | 0.45 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!