Leírás
Extension for keyboard stands
- Made in Europe
- For application areas such as: Band/rehearsal room; stage; homerecording and studios
Scope of delivery
- 2 x stand
Paraméterek
| Inclination angle | 20 ° |
| Maximum load | 25 kg |
| Attachment system | Pin:Ø 25mm |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Dimensions | Depth:30 cm |
| Height | 30 cm |
| Weight | 1.53 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!