Leírás
Carrying case
- Stable aluminum suitcase for up to 6 guitar effect pedals
- High-quality workmanship with MDF (medium density fiberboard) , black
- Interior with felt cover
cover with foam padding - Removable cover
- Rugged carrying handle
- 2 high-quality spring locks with shut-off function
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x case
- 2 x key
Paraméterek
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Material | MDF (medium density fiberboard) |
| Color | Black |
| Inside dimensions | 45 cm x 30 cm x 5 cm |
| Dimensions | Width:45.7 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 9.6 cm |
| Weight | 1.90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!