Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Cajon in black velvet design
- Snare effect: four adjustable snare wires
- Rubber feet
Scope of delivery
- 1 x instrument
- 1 x hex key
- 1 x bag
Paraméterek
| Body | Birch |
| Striking surface | Birch |
| Transport aid | Rubber feet |
| Color | Black, matte, painted |
| Dimensions | Width:29 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 50 cm |
| Weight | 5.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!