Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Carrying case
- Robust version
- High-quality workmanship with ABS Acrylonitrile butadiene styrene , black
- Rugged carrying handle
- 5 high-quality spring locks
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x case
- 1 x key
Paraméterek
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:5 pc/pcs |
| Material | ABS Acrylonitrile butadiene styrene |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:36 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 101 cm |
| Weight | 3.40 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!