Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Class D touring amplifier with SMPS, 2 x 4000 W RMS (4 ohms), 2 x 2500 W RMS (8 ohms)
- (19") 48.3 cm rack installation 2 U
- Highly efficient air flow from front to rear
- The device is cooled by cooling fan
Scope of delivery
- 1 x amplifier
- 4 x foot
- 1 x power cord
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Protection class | Protection class I |
| Output power | 2 x 4000 W RMS (4 ohms) |
| 2 x 2500 W RMS (8 ohms) | |
| Power connection | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Cable length | 1.5 m detachable |
| Cooling | 2 x cooling fan , air flow from front to rear |
| Gain | 34 dB/ 2.82 V |
| Housing color | Black |
| Circuitry | Class D |
| Slew rate | 60 V/µs |
| Damping factor | >800 |
| Control elements | Power switch, level control per channel |
| Status LED | Power, signal, limit, protect, SOM |
| Connections | Input:line via 2 x 3-pin XLR |
| Output | line via 2 x 3-pin XLR |
| Output | speaker via 2 x 4-pol SpeakON mounting version (F) |
| Housing design | (19") 48.3 cm rack installation 2 U |
| Dimensions | Width:48.3 cm |
| Depth | 46.8 cm |
| Height | 8.8 cm |
| Weight | 15.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!