Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Scope of delivery
- 1 x mounting bracket
- 1 x bag
Paraméterek
| Weight | 2.95 kg |
| Mounting bracket | |
| Material | Steel |
| Color | Black, matte, painted |
| Dimensions | Width:52 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9.5 cm |
| Bag | |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:50 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 10.5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!