Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Impressive 17" woofer, compact design
- Real 700 W RMS with accurate deep tones
- Long excursion 17.5" LF drivers with ±8.5mm linear Xmax
- Incredible deep tones from ultra compact cabinet
- High efficiency for incredible SPL to size ratio
- Six M8 flying points for added versatility
- Heavy braced cabinet for vibration free dynamic response
- Birch multiplex cabinet with tongue and groove assembly
- With rigging points
- Any RAL color available on request
- Available in various colors
- For application areas such as: Theater; sports centres/gyms; clubs/dancing school; restaurants, bars and hotels
Scope of delivery
- 1 x bass
Paraméterek
| Power | Program:1400W |
| Rated | 700W RMS |
| Frequency range | 38 - 1200 Hz |
| Sensitivity | 99 dB |
| Max. SPL | 133 dB |
| Dispersion angle | Omnidirectional |
| Impedance | 8 ohms |
| Flying points | 6 x M8 thread |
| Connections | Input:speaker via screw terminal |
| Crossover frequency | Active mode only |
| Recommended | |
| High-pass 30 Hz, 24db/oct | |
| Low-pass 120 Hz, 24db/oct | |
| Speaker | 1 x woofer 17.5" with ferrit magnet |
| Basket material | aluminum |
| Voice coil lows 3.5" | |
| Type of speaker | Subwoofer |
| Type of construction | Vented |
| Material | Birch multiplex, 18 mm, CNC made with tongue and grove assembly |
| Color | Nature, painted; any RAL color available on request |
| Dimensions | Width:59.6 cm |
| Depth | 60.1 cm |
| Height | 49 cm |
| Weight | 28.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!