Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Compact 18" subwoofer with 1000 W AES power
- Incredible deep tones from ultra compact cabinet
- High efficiency for incredible SPL to size ratio
- Heavy braced cabinet for vibration free dynamic response
- Birch multiplex cabinet with tongue and groove assembly
- With rigging points
- Available in various colors
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x bass
- 1 x screw plug-in terminal
Paraméterek
| Power | Peak:4000W |
| Rated | 1000W AES |
| Program | 2000W |
| Frequency range | 38 - 1200 Hz |
| Sensitivity | 99 dB |
| Max. SPL | 135 dB |
| Dispersion angle | Omnidirectional |
| Impedance | 8 ohms |
| Flying points | 8 x M8 thread |
| Connections | Input:speaker via screw plug-in terminal |
| Crossover frequency | Active mode only |
| Recommended | |
| High-pass 30 Hz, 24db/oct | |
| Low-pass 120 Hz, 24db/oct | |
| Speaker | 1 x woofer 18" with ferrit magnet |
| Basket material | aluminum |
| Voice coil lows 3.5" | |
| Type of speaker | Subwoofer |
| Type of construction | Vented |
| Material | Birch multiplex, 18 mm, CNC made with tongue and grove assembly |
| Color | White, textured coating, painted |
| Dimensions | Width:59.6 cm |
| Depth | 60.0 cm |
| Height | 48.2 cm |
| Weight | 32.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!