Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Compact 15" subwoofer with 800 W AES power
- High efficiency for incredible SPL to size ratio
- With rigging points
- Available in various colors
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x bass
- 1 x screw plug-in terminal
Paraméterek
| Power | Peak:3200W |
| Rated | 800W AES |
| Program | 1600W |
| Frequency range | 42 - 1500 Hz |
| Sensitivity | 97 dB (1W/1m) |
| Max. SPL | 132 dB |
| Dispersion angle | Omnidirectional |
| Impedance | 8 ohms |
| Flying points | 8 x M8 thread |
| Connections | Input:speaker via screw plug-in terminal |
| Crossover frequency | Active mode only |
| Recommended | |
| High-pass 35 Hz, 24db/oct | |
| Low-pass 120 Hz, 24db/oct | |
| Speaker | 1 x woofer 15" with ferrit magnet |
| Basket material | aluminum |
| Voice coil lows 3.5" | |
| Type of speaker | Subwoofer |
| Type of construction | Vented |
| Material | Birch multiplex, 18 mm, CNC made with tongue and grove assembly |
| Color | Nature, painted |
| Dimensions | Width:54.5 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 41.5 cm |
| Weight | 24.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!