Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Perfectly built speaker
- Horn 90 degree rotatable for horizontal or vertical use
- Dual flange
- With rigging points
- CELTO ACOUSTIQUE driver
- Built with NEUTRIK connector
- For application areas such as: Concerts/FoH's; clubs/dancing school; installation; mobile use; stage; theater; sports centres/gyms; multi-purpose hall
Scope of delivery
- 1 x top
Paraméterek
| Power | Peak:2400W |
| Program | 1200W |
| Rated | 600W AES |
| Frequency range | 50 - 22000 Hz |
| Sensitivity | 97 dB |
| Max. SPL | 131 dB |
| Dispersion angle | 80° x 50° rotatable horn |
| Impedance | 8 ohms |
| Attachment system | Dual flange:Ø 35mm (0° / 10°) |
| Flying points | 17 x M8 thread |
| Control elements | Mode switch (1+1- / 2+2-) |
| Connections | 2 x 4-pol SpeakON mounting version (F) |
| Crossover frequency | Passive 1500 Hz |
| Speaker | 1 x woofer 12" |
| Basket material | aluminum |
| Voice coil lows 3" | |
| 1 x annular compression driver 1" | |
| Voice coil annular 1.75" | |
| Diaphragmmaterial | PEEK (H.T. polymer) |
| Type of speaker | Compact cabinet speaker |
| Type of construction | Vented |
| Use of brands | CELTO ACOUSTIQUE driver |
| Built with NEUTRIK connector | |
| Material | Birch multiplex |
| Color | Black, textured coating, painted |
| Dimensions | Width:35.6 cm |
| Depth | 34.5 cm |
| Height | 62.0 cm |
| Weight | 23.45 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!