Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
18" bassreflex subwoofer with 1500 W AES
- Clean and deep reproduction
- Premium custom made driver
- Heavy braced cabinet for vibration free dynamic response
- CELTO ACOUSTIQUE driver
- Built with NEUTRIK connector
- For application areas such as: Clubs/dancing school; theater; sports centres/gyms; concerts/FoH's; wedding/gala/events; installation; mobile use; stage; mobile djs / entertainer; rental; band/rehearsal room; multi-purpose hall
Scope of delivery
- 1 x bass
Paraméterek
| Power | Peak:6000W |
| Rated | 1500W AES |
| Program | 3000W |
| Frequency range | 34 - 1500 Hz |
| Sensitivity | 97 dB |
| Max. SPL | 135 dB |
| Dispersion angle | Omnidirectional |
| Impedance | 8 ohms |
| Attachment system | Flange:2x M20 thread |
| Connections | 2 x 4-pol SpeakON mounting version (F) |
| Crossover frequency | Active mode only |
| Recommended | |
| Low-pass 90 Hz, 24db/oct | |
| Speaker | 1 x woofer 18" with ferrit magnet |
| Basket material | aluminum |
| Voice coil woofer in/out wound 4" | |
| Type of speaker | Subwoofer |
| Type of construction | Vented |
| Use of brands | CELTO ACOUSTIQUE driver |
| Built with NEUTRIK connector | |
| Material | Birch multiplex, 18 mm, CNC made with tongue and grove assembly |
| Color | Black, textured coating, painted |
| Dimensions | Width:57.0 cm |
| Depth | 65.0 cm |
| Height | 63.2 cm |
| Weight | 47.45 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!