Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
- With 2 device compartments
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 10 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Removable cover
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 4 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:4 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Material | Plywood multi-layer glued, 10 mm |
| Color | Black, laminated |
| Device compartment | 31 cm x 30 cm x 53.5 cm |
| Dimensions | Length:77 cm |
| Width | 46 cm |
| Depth | 78 cm |
| Weight | 29.55 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!