Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
- With rigging points
- CELTO ACOUSTIQUE driver
- Built with NEUTRIK connector
- Rubberized Polyurea coating
- For application areas such as: Concerts/FoH's; clubs/dancing school; wedding/gala/events; Trade fair and shop fitting; installation; mobile use; stage; theater; rental; product presentations and lectures; trade fair construction
Scope of delivery
- 1 x top
Paraméterek
| Power | Peak:1200W |
| Program | 600W |
| Rated | 300W AES |
| Frequency range | 78 - 22000 Hz |
| Sensitivity | 97 dB (1W/1m) |
| Max. SPL | 128 dB |
| Dispersion angle | 80° conical |
| Impedance | 8 ohms |
| Flying points | 7 x M8 thread |
| Control elements | Mode switch (1+1- / 2+2-) |
| Connections | 2 x 4-pol SpeakON mounting version (F) |
| Crossover frequency | 1500 Hz |
| Speaker | 1 x woofer 10" with ferrit magnet |
| Basket material | aluminum |
| Voice coil lows 2.5" | |
| 1 x annular compression driver 1" with neodymium magnet | |
| Voice coil annular 1.75" | |
| Diaphragmmaterial | PEEK (H.T. polymer) |
| Type of speaker | Coaxial speaker; compact cabinet speaker |
| Type of construction | Vented |
| Use of brands | CELTO ACOUSTIQUE driver |
| Built with NEUTRIK connector | |
| Material | Birch multiplex |
| Color | Black, rubberized Polyurea coating |
| Dimensions | Width:44 cm |
| Depth | 29.8 cm |
| Height | 30.6 cm |
| Weight | 15.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!