Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
High-quality winch stand for low-weight loads, made in EU
- Adjustable height
- With BGV-C1 test certificate
Scope of delivery
Paraméterek
| Minimum load | 25 kg |
| Maximum load | 120 kg |
| Height | Maximum:330 cm |
| Minimum | 134 cm |
| Attachment system | Ø 35mm |
| Type (general stands) | Light stand/wind up |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | Black |
| Weight | 20.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!