Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
High-quality winch stand for low-weight loads, made in EU
- Easy handling
- 1-gear winch for easy lifting of the loads
- Automatic braking system
- Safety bolt for mechanical locking
- Adjustable height
- Made in Europe
- With BGV-C1 test certificate
- For application areas such as: Mobile use
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 100 kg |
| Minimum load | 25 kg |
| Nominal tensile strenght of rope | 1770 N/mm² |
| Height | Maximum:300 cm |
| Minimum | 158 cm |
| Attachment system | Tube:Ø 35mm |
| Steel rope | Ø 3 mm |
| Type (general stands) | Light stand/wind up |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Base area | Ø 110 cm |
| Dimensions | Width:27 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 1.75 cm |
| Weight | 13.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!