Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Speaker stand/manual
- Adjustable height
- Made in Europe
Scope of delivery
- 1 x stand
Paraméterek
| Maximum load | 60 kg |
| Height | Maximum:310 cm |
| Minimum | 145 cm |
| Attachment system | Tube:Ø 35mm |
| Type (general stands) | Speaker stand/manual |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Transport dimensions | 13 cm x 13 cm x 142 cm |
| Weight | 7.75 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!