Leírás
- Made in Europe
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 300 kg |
| Attachment system | 70mm x 50mm |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel |
| Dimensions | Length:20 cm |
| Width | 11 cm |
| Depth | 6 cm |
| Weight | 0.69 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!