Leírás
- Made in Europe
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 220 kg |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:6 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 16.50 cm |
| Weight | 0.62 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!