Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
- Made in Europe
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 300 kg |
| Attachment system | 38mm (BLOCK AND BLOCK) |
| 2x Ø 35mm | |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel |
| Color | Black, powder-coated |
| Dimensions | Length:61 cm |
| Width | 4 cm |
| Height | 30 cm |
| Weight | 2.28 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!