Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
- Made in Europe
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 100 kg |
| Attachment system | Ø 35mm |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:61 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 26 cm |
| Weight | 1.45 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!