Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Wireless controller set for ANTARI device Z-1200II
- Receiver and transmitter with on/off function
- 1 transmitter can control up to 6 units
- Receiver with 4-pin XLR connector
transmitter
- Operating range up to 50m
Scope of delivery
- 1 x receiver
- 1 x transmitter
- 1 x declaration of conformity
Manuals
ManualsParaméterek
| Cable length | 0.35 m |
| Carrier frequency | 433.920 MHz |
| Weight | 0.15 kg |
| Receiver | |
| Connector type | 4-pin XLR (M) |
| Dimensions | Width:5 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 2.5 cm |
| Transmitter | |
| Battery | 1 x 12 V 23AE alkaline manganese built-in |
| Range | Range up to 50m |
| Dimensions | Width:3.6 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 1.5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!