Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Portable fog machine, up to 45 min operation off mains power
- Handle-mounted button for operation
- Adjustable output volume
- For use with Antari's FLP-700 aerosol
- Compact metal housing with carrying handle
- Battery operation up to 0.75h
- Control via wired remote control
- For application areas such as: Video and photography; theater
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 1 x remote control
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| AC | |
| Power consumption | 1450 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Battery pack | Battery operation up to 0.75h |
| Warm-up time | Approx. 7 min |
| Fluid consumption | Approx. 110 ml/min |
| Control | Wired remote control |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Width:15.2 cm |
| Depth | 34.6 cm |
| Height | 25.1 cm |
| Weight | 10.80 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!