Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Power base for mains operation of model MB-20X
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x power cord
Paraméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 660 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Length:28.0 cm |
| Width | 10.8 cm |
| Height | 12.6 cm |
| Weight | 3.36 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!